Shrnutí a poděkování sezony 2018/2019

Vážení rodiče a hráčky

sezona 2018/2019 je za námi .

Tímto bych Vám chtěl poděkovat za dosavadní spolupráci, důvěru, podporu a nadšení, jež jste společně s děvčaty do klubu, týmu a celého kolektivu vložili . Že jste to společně s námi přežili a hlavně vydrželi .

Protože bez Vás bychom nebyli nic, bez Vás, bez Vás všech, by se nepodařilo zachránit dívčí mládež pro ať už Fotbalovou Akademii Praha , tak i pro FC Praha . Bez Vás by teď A tým vlastně ani nemohl hrát celostátní 2.ligu žen, kam se našemu Ačku podařilo postoupit .

Společně jsme vybudovali opět základ dívčího fotbalu na Střížkově a společně budeme dále pokračovat. Vydrželi jsme všechny prohry a příkoří, jimiž jsme si museli projít . Přežili jsme prohry s rozdílem tříd, děvčata se srovnala, vyrovnala se i hra a je znát, že je fotbal baví, že je baví parta, kterou společně vytvořily .

Každý úspěch, byť malinký, je doprovázen neúspěchy, trápením, pády, je však důležité se opět zvednout a nevzdat se. Kdykoliv můžeme totiž padnout na kolena, padnout na zem, ale vždy je potřeba se zvednout a bojovat dál....nejen ve sportu, ale i v životě, v práci.... A tyhle momenty, tahle odvaha - znovu se postavit a bojovat, vytváří a formuje charakter člověka . Takhle je člověk připravován do života, aby pak obstál v dospělém životě .

Věřím a doufám, že nejsme jen trenéři, ale že jsme se postupně stali součástí tohoto vývoje..a věřím, že Vaše dcery vedeme tím správným směrem a jsme i platnou součástí a snad i pomocnou rukou i Vám, jako rodičům .

V příloze Vám posílám stručné shrnutí sezony 2018/2019, kterou jsme spolu odehráli, vlastně vybojovali . Abyste věděli, že VY, Vy všichni, jste byli u zrodu něčeho nového, a pro děvčata i něčeho výjimečného, jako je zrod nového týmu, který bude růst, bude se vyvíjet a bude bojovat o své místo ve světě .

Ještě jednou Vám všem děkuji, nejen za sebe, ale hlavně za celý realizační tým, za klub .