Shrnutí 7.kola žákyň

 

Čtvrté a závěrečné kolo této části sezony přineslo oslavy celku Minervy FF, které vyhrálo tento soutěžní ročník 2018/2019 .

Jedinou skvrnou na jejich krasojízdě byla opětovná prohra s našimi děvčaty, z čehož plyne , že na mistry my umíme . Toto utkání bylo posledním z trojice zápasů v tomto kole, proto přineslo i mnoho emocí v osazenstvu přihlížejících .

Upřímně, aspoň jsme si napravili reputaci po utkání s Mělníkem , který nás deklasoval již v první půli. Druhá půle už byla vyrovnanější, přesto jsme nedokázali ohrozit branku soupeře a výsledek utkání skončil jednoznačně pro soupeřky, které byly důraznější a více hladovější po gólech . Jejich kombinace a přímý tah na branku nás kolikráte přehráli tak, že před naší osamocenou brankářkou stály tři i čtyři hráčky soupeře . Bylo to hodně naučné utkání, které obnažilo veškeré naše nedokonalosti .

Příjemným překvapením turnaje bylo herní pojetí Českých Budějovic, které nastoupily s rychlou, agresivní a kombinační hrou . První poločas nám tímto přístupem zaskočily a v rychlém sledu vsítily dvě branky .

V druhém poločase jsme však poučeni, převzali otěže my, a být poločas o deset minut delší, vybojovali bychom snad i remízu, protože jsme se dokázali vrátit zpět do hry a síly vyrovnat . Zápas ve vysokém tempu, plný kombinací, soubojů a střel .

Nyní nás čeká už jen předkolo zimní ligy v Sedlčanech , přátelské utkání s Mělníkem, prázdninové volno a pak plnohodnotně navážeme letním soustředěním .