Shrnutí 6.kola žákyň

Po dlouhé soutěžní pauze jsme se opět setkaly s našimi soupeřkami, které nám za předchozí soutěžní část nadělily pěkný příděl inkasovaných branek.

Tentokráte jsme se jim postavili čelem a ačkoliv výsledky nemluví zrovna v náš prospěch, mohu za realizační tým říci, že tentokráte předvedená hra byla i chvályhodná . První bod za celou dobu naší společné práce.

Začínat od nuly, s hráčkami bez zkušeností je obtížné, ale vytrvali jsme. Nejen trenéři, klub, rodiče, ale především děvčata , která se musela potýkat s prohrami, selháními týmu či jednotlivců .

Absolvovaná zimní příprava je znát, bohužel však je znát i samotná docházka či neúčast na soustředění. Účast je důležitá nejen kvůli fyzické průpravě, ale i z taktické stránky věci . Proto je nutno apelovat i na docházku .

Celkově – dovolím si citovat kolegyni trenérku Lucku :

„Dali jsme za 1 turnaj víc gólů než za celou sezonu předtím. Rozhodně jsme neudělali ostudu (už žádné dvouciferné výsledky). Naopak proti lídrovi tabulky naprosto vyrovnaný (i jsme je dokázali přehrávat) výkon. Ukázali jsme, že se s námi musí počítat. A to hlavní – urvali jsme první bod v celé sezóně!!!! To chce oslavu . Příště už si půjdeme pro první výhru. Všechny pochválit za nasazení v takovém hnusném počasí.“

 

Výsledky:

FAP - SK Dynamo České Budějovice 0:4

FAP - FC Mělník 1:4

FAP - TJ Sokol Třebeš 1:1