Sezona 2019/2020 - 4.kolo_FC Praha

Čtvrté a závěrečné kolo podzimní části soutěže jsme jsme jako hostující celek přivítali naše obvyklé soupeřky u nás na Střížkově . Chladné počasí, mokrá tráva přímo nahrávala k rychlé kombinační hře, plné střel z dálky a jistě i bravurním zákrokům brankářek . Také však větší náchylnosti pro zranění, což nám potvrdila návštěva rychlé záchranné služby, která byla nucena přijet pro zraněnou hráčku Klokanek , která turnaj ukončila hned v prvním utkání proti Dukle, se zlomeným zápěstím. Věříme, že zlomenina nebude komplikovaná a hráčka se brzy vrátí .

FC Praha vs FC Mělník, 0 : 4

Úvodní utkání s Mělníkem opět skončilo vítězstvím mělnických hráček . K úvodnímu utkání jsme nastoupili jak po probdělé noci, většina reakcí na pohyb byla zpomalená, a naše útoky bezzubé . S postupujícím časem se holky adaptovaly, ale již bylo příliš pozdě. Navíc další ranou do vazu je zdravotní stav naší kapitánky, která potřebovala bezprostředně odpočinout, s jejím kolísavým tlakem je poslední dobou velké riziko ji vpustit do arény, protože Eliška, jako správný kapitán, nechá na hřišti všechno...i tělo.

FC Praha vs DFK Bohemians 1905, 2 : 0

Druhé utkání kola bylo pro nás výjimečné, zejména pro naši kapitánku . Ta vstřelila dvě branky, jednu po kombinační akci, druhou z penalty, která byla bolestivě vybojována po ose Viki – Eli – Niki . Niki dostala krásnou křižnou nahrávku do které vlétla jako střela a při snaze zakončit došlo k bolestivé srážce s brankářkou Bohemky . Po několika minutách na zemi, jsme Niki vyprovodili z hřiště za ovací diváků místní tribuny, její bojovnost přinesla týmu pojištění vítězství a opětovně získané body do naší tabulky .

FC Praha vs FK Dukla Praha, 0 : 3

Utkání s Duklou je vždy otazníkem, nikdy nevíte koho si s sebou baletky dovezou. Jednou je to omladina nabytá energií a chutí porvat se o své místo na výsluní Dukly, jindy jsou to hráčky, které stabilně hrají za starší kategorie . Přesto utkání s Duklou jsou vždy plná emocí . Tentokráte jedna střela z bezprostřední blízkosti, dvě střely z dálky, které propadly za záda naší Viki . Její neohrožené zákroky pod nohy soupeřek nás ochránily od výjimečných průniků do naší obrany . Přesto však byla Viki nucena popasovat se i s penaltou, kterou s přehledem uchopila do svých rukavic a podržela své spoluhráčky .

 

Nyní nás čeká zimní příprava, opět obohacena turnaji a zimním soustředěním .