Sezona 2019/2020 - 3.kolo_FC Mělník

Třetí kolo žákovské druhé ligy hostil tým FC Mělník, tentokráte nám počasí moc nepřálo a chladné podzimní počasí, lehký deštík a ostrý vítr nebyl příjemným společníkem na hřišti .

Bohužel se toto chmurné počasí odrazilo i na výkonech našich hráček .

FC Mělník vs FC Praha, 2 : 0

Úvodní utkání s Mělníkem opět skončilo dvougólovou výhru mělnických hráček . Utkání, plné ostrých výměn míčů, rychlých přechodů z obrany do útoku a zpět . Přesto jsme nedokázali bránu soupeřek ohrozit a naopak jsme dvakrát otevřeli možnost k zakončení .

FC Praha vs DFK Bohemians 1905, 0 : 0

Z mého pohledu ztracené body, přesto děvčata z Bohemky zaslouží respekt, že dokázala udržet finální nápor našich hráček bez obdržené branky, posledních deset minut jsme totiž zelenobílé zavčely v jejich pokutovém území, ale bohužel se nám nepodařilo vstřelit branku a prolomit obranné valy Bohemians .

FC Praha vs FK Dukla Praha, 0 : 3

Zamrznutí ? Křeč ? Únava ? Dnešní utkání s Duklou bylo takřka odevzdané .

Nejlepší hráčkou turnaje byla proto toto kolo naše brazilská kouzelnice Alex, bojovala, kličkovala, rozdávala, bránila i útočila . Kloubouk dolů .

Naše omladina dnes opět předvedla skvělý výkon, i přes své mládí a výšku bojovaly o každý míč a rychle se adaptovala do herního tempa našich stálic . Hořkou pilulkou na závěr turnaje byl odvoz Růžičky do nemocnice . Oficiálním vyjádřením bylo dehydratace a únava. Společně s týmem přejeme úspěšnou rekonvalescenci a brzký návrat .